* - required fields

Dane osobowe

Stop!  Jeśli nie jesteś pewien czy masz już konto w CSP skontaktuj się z nami poprzez ces.support@molex.com zanim wypełnisz poniższy formularz.  


Jeśli potrzebujesz natychmiastowego konta z ograniczonym dostępem do zasobów CSP kliknij tutaj.

Wypełniając poniższy formularz wnioskujesz o pełen dostęp do CSP. Pamiętaj, że ta rejestracja nie spowoduje natychmiastowego utworzenia konta ... Twój Regionalny Kierownik Sprzedaży będzie musiał najpierw zatwierdzić Twoje zgłoszenie, więc daj nam trochę czasu, aby to zostało przetworzone.

Molex Connected Enterprise Solutions wykorzystuje ten adres e-mail do bezpośredniej komunikacji z Tobą w sprawie obsługi Twojego konta w CSP, a także do bezpośredniego marketingu elektronicznego (za Twoją zgodą). Zdecydowanie zalecamy korzystanie z oryginalnych, unikalnych adresów e-mail na koncie CSP i odradzamy rejestrowanie się za pomocą ogólnego adresu, takiego jak „biuro@”, „info@”, „kontakt@” itp. Ponieważ często są to adresy ogólne nie są monitorowane lub są monitorowane przez administratora, który niekoniecznie wie, co zrobić z ważną wiadomością, którą od nas otrzymuje. Bardzo odradzamy również używanie „współdzielonych” adresów e-mail, w przypadku których tylko jedna osoba ma dostęp do komunikacji lub wszyscy mają ten sam adres. W obu przypadkach istnieją również konsekwencje dla bezpieczeństwa wynikające z udostępnienia wspólnego adresu e-mail lub korzystania z adresu ogólnego, co może skutkować opóźnieniami i trudnościami w administrowaniu kontem i przetwarzaniu żądań.

Loading...…